Partnerská sekce
Objednání na servis: +420 326 905 300
Nové objednávky: +420 326 380 300

Rychlorozkládací stany

Proč rychlorozkládací stany?

Rychlorozkládací stany nalézají uplatnění v mnoha oborech. Jsou jedinečným marketingovým nástrojem pro zviditelnění firmy. Používají se ve sportu, na prezentacích a veletrzích, jako zázemí pořadatelů akcí a závodních týmů, jako cateringové a party stany, pro shop-in-shop systémy, na politických mýtincích, trzích i doma jako elegantní pergola či garáž. Prostě všude tam, kde oceníte lehce přenosné stany, které postaví 1-2 osoby během jedné minuty. Působí velmi esteticky a lze je potisknout jednoduchým logem firmy i složitou grafikou. Jsou lehké, skladné a snadno přepravitelné. Nejen že bezezbytku plní svou funkci, ale dotvářejí i Vaši image.

   • Protože Vám oproti srovnatelné konkurenci nabídneme stany kvalitnější a vyspělejší za nižší ceny:

   • V současnosti máme pravděpodobně nejširší nabídku jak v počtu modelů, tak v množství rozměrů a barevných variant. Nabízíme také rozsáhlý sortiment doplňků, které zpříjemní a zjednoduší práci se stany.

   • Unikátní kostrukce zajišťuje snadnou skladnost a přepravitelnost.

   • Použitá konstrukce z anodizované alu slitiny je lehčí a přitom odolnější. V kombinaci se spojkami z laminací tvrzeného nylonu tvoří velmi odolný celek. Stěny plastových spojek jsou navíc záměrně navrženy mohutnější a odolnější proti opotřebení i nárazu bez výraznějšího nárůstu hmotnosti.

   • Nemačkají se a úspěšně prošly také testováním odolnosti proti ohni (MPA Research DIN4102-BT Fire-retardand). V případě potřeby je možné střechu dodat v provedení Ventilation (s odvětráním na vrcholu).

   • Střechu i stěny je možné potisknout běžně používanými technologiemi (sítotisk, digi-tisk, flock).

   • Střecha má pro případ použití v náročnějších klimatických podmínkách připravené karabiny na vyvázání. Kolíky a lana jsou standardní součástí balení. Zátěžové prvky 10 kg na nohy stanu možno dokoupit.

Nabízíme nejprodávanější rychlorozkládací stany. Klasické řešení je díky množství vylepšení a šikovných detailů posunuto na zcela novou úroveň, výrazně před konkurenci. V nabídce je 13 rozměrů konstrukcí z odolných a lehkých Alu profilů. Možnost výběru z 15 barev potahu a nejširší škály doplňků.

Naše rychlorozkládací stany nabízí neporazitelnou cenu, za kterou dostanete plně konkurenceschopný stan s extra odolnou ocelovou konstrukcí a možností výběru barvy potahu z 15 odstínů. Rozměr 2,5 x 3,75 m je optimální pro prezentaci firmy či jako zázemí týmu na závodech atd. Profi verze pro ty, kdo potřebují extrémně stabilní a odolné rychlorozkládací stany. Již tak výborné vlastnosti stanů zlepšuje použití alu profilů s osmihranným průřezem o rozměru 40x40 mm a oversizových nůžkových prvků. Osvědčí se všude tam, kde se stany intenzivně každodenně využívají (restaurace, půjčovny, catering, autosalóny...) a v náročných klimatických podmínkách. 8 rozměrů.

Kontaktujte nás

UŠETŘÍME VÁM ČAS I PENÍZE, PORADÍME VÁM A ZODPOVÍME VAŠE DOTAZY.

Ing. Radek Kysela
Vedoucí obchodní skupiny – Čechy


radek.kysela@tkf.cz
+420 774 216 117

Gabriela Gálová
Obchodní asistentka


gabriela.galova@tkf.cz
+420 774 655 117