Partnerská sekce
Objednání na servis: +420 326 905 300
Nové objednávky: +420 326 380 300

Příslušenství pro párty stany

Topení a chlazení

Vytápění "Hřib". Vytápění zajišťujeme dvěma způsoby. Jeden, který se používá spíše na přechodné období je formou plynových hřibů. Hřib patří mezi sálavé formy výhřevu. Působí velmi esteticky.

Klimatizace / chlazení stanu. Při společenských akcích v letních měsících často dochází ke zvýšeným teplotám ve stanech. V tomto případě doporučujeme napojit stan na klimatizační jednotky a tím eliminovat vysoké teplo.

Stoly židle a pivní sety

Posezení: společenské, estetické, designové nebo praktické pivní sety. Nabízíme různé typy stolů jako například klasické cateringové stoly, kulaté stoly o rozměrech 80, 120, 150, 180 cm a taky židle. Součástí stolů také židle. Také nabízíme i stand by stolky a také pivní sety. Cenu pronájmu Vám určíme po přesné specifikaci typu a barevného provedení.

Pódium a taneční parket

Profesionální pódium z desek NIVTEC. Výška pódia se dá přizpůsobit požadavkům zákazníka. Profesionální taneční parket v provedení Black efekt. Po bocích se nacházejí ochranné nájezdové lišty. Taneční parket v provedení dřevo. Rozměr tanečního parketu si určí zákazník sám. Po bocích se nacházejí ochranné nájezdové lišty.

Podlaha a koberce

Koberce v různých barvách. Nabízíme širokou barevnou škálu tz. jednorázových koberců. Výhodou je jeho nízká cena ale vysoká kvalita. Vysoce profesionální podlaha. Extrémně lehká, vysoce praktická a levná podlaha do stanu. Nevýhodou podlahy jsou její otvory, nízká  výška a taky že kopíruje terén i s jeho nerovností.

Ostatní doplňky

Ostaní příslušenství a služby k pronájmu párty stanů: transparentní / průhledné stěny párty stanů, stěny stanu s okny, vchodové dveře, security servis, zabezpečení odvozu limuzínou, hostesky, catering, výzdobu a jiné služby nebo doplňky.

Kontaktujte nás

UŠETŘÍME VÁM ČAS I PENÍZE, PORADÍME VÁM A ZODPOVÍME VAŠE DOTAZY.

Ing. Radek Kysela
Vedoucí obchodní skupiny – Čechy


radek.kysela@tkf.cz
+420 774 216 117

Gabriela Gálová
Obchodní asistentka


gabriela.galova@tkf.cz
+420 774 655 117