Partnerská sekce
Objednání na servis: +420 326 905 300
Nové objednávky: +420 326 380 300

Pivní pohotovost TKF v Kunraticích

Všichni obyvatelé Kunratic, kteří jsou milovníci dobře chlazeného piva, mohou od května využívat služby TKF pivní pohotovosti.  V našem blízkém okolí doposud tato služba chyběla.

V ulici Dobronická 1257 (v areálu bývalých vodních staveb) je otevřena TKF půjčovna chladícího a výčepního zařízení, ve kterém si zároveň můžete zakoupit sud piva podle své chuti. Půjčovna je navíc plná párty vybavení, jako jsou skládací stoly, židle, lavice, párty stany apod. Zahradní párty nebo setkání s přáteli si tak můžete zorganizovat velmi rychle a bez starostí. Stačí půjčovnu navštívit a vybrat si. V případě zájmu vám TKF vybavení dovoze na místo.

TKF pivní pohotovost a půjčovna je otevřena každý pracovní den od 9 do 17 hod.

TKF je ryze česká společnost. Na trhu působí již od roku 1997 a je předním výrobcem produktů venkovní reklamy v ČR (nafukovadla, vlajky, párty stany apod.) a pronajímatelem eventového vybavení na masové akce i malé soukromé oslavy.

S produkty TKF se běžně setkáváte na stovkách míst po celé republice – jsou to prodejní stánky drobných živnostníků na jarmarcích, trzích, velké stany na festivalech či sportovních akcích nebo třeba párty stany na oslavách.

Kontaktujte nás

UŠETŘÍME VÁM ČAS I PENÍZE, PORADÍME VÁM A ZODPOVÍME VAŠE DOTAZY.

Ing. Radek Kysela
Vedoucí obchodní skupiny – Čechy


radek.kysela@tkf.cz
+420 774 216 117

Gabriela Gálová
Obchodní asistentka


gabriela.galova@tkf.cz
+420 774 655 117