Partnerská sekce
Objednání na servis: +420 326 905 300
Nové objednávky: +420 326 380 300

Kvalitní slunečník - investice, která se vyplatí

Plánujete nákup slunečníku na svoji zahradu nebo terasu? Pak se neunáhlujte a vybírejte opravdu s rozvahou. Více než kde jinde, právě tady je důležitá kvalita i vzhled. Máte-li hezký a opečovávaný venkovní prostor, pak byste měli mít i takovou viditelnou dominantu, jakou je slunečník, hezkou a především také skutečně chránící.

Velmi vhodným typem na zahradu i terasu jsou slunečníky PROSTOR od belgického výrobce Brutsaer, firmy s více jak 60letou tradicí v oboru.

Slunečníky PROSTOR vynikají vysokou kvalitou zpracování a pečlivým výběrem užitých materiálů. Manipulace s nimi je maximálně jednoduchá. Vybírat lze z řady variant lišících se například počtem nebo tvarem stínidel upevněných na jednom kotvicím bodu. Výsledkem je, že zastíníte prostor od 6 metrů čtverečních až po 36 metrů čtverečních.  

PROSTOR P6

Model P6 umožňuje jednoduchým pohybem otevřít 1 až 4 slunečníky, které zakryjí plochu až 38 m2. Model P6 se ovládá manuálně. Integrovaný plynový píst kompenzuje hmotnost slunečníku a umožní lehké otevření a zavření (ONE STEP). K slunečníkům je také možno dodat LED osvětlení nebo elektrické topení. Možná je i montáž na zeď. 
Slunečníky mohou být chráněny před nepříznivým počasím a nečistotou pomocí ochranného vaku. Opláštění slunečníků je vyrobeno z materiálu akryl nebo polyester. Rám a ostatní části jsou nalakovány šedou barvou.

PROSTOR P7

Slunečník PROSTOR 7 je vybaven půlkulatým nosným sloupem a plynovým pístem, který kompenzuje jeho hmotnost a umožňuje lehké otevření a zavření (ONE STEP), LED osvětlení, které je dodáváno na přání, ještě vylepší vlastnosti slunčníku P7. LED osvětlení může být ovládáno také dálkově (doplněk).

Půlkulatý nosný sloup s plynovým pístem
Otočná zákaldna o 300°
Montáž možná na zeď, do země nebo pomocí ocelové základny
Možnost doplnění o držák topení

Příslušenství pro PROSTOR P6 a P7

Způsob uchycení: přímo do země, nebo prostřednictvím základnové desky. Základna je vyrobená z oceli. Na přání lze dodat také betonové dlaždice pro zatížení. Celková hmotnost činí 130 kg. Kryt z nerezové oceli se dodává také na přání.

Spojení slunečníků okapy: když se spojí slunečníky okapem, zůstane chráněná proti slunci celá zakrytá plocha. Při otevírání a zavírání je nutné okapy demontovat. Pomocí okapů lze spojit i více sestav.

LED osvětlení: do středu každého slunečníku je  možné připevnit dálkově ovládané LED osvětlení. Potřebné kabely jsou ukryty v rámu.

Elektrické topení: K vybraným typům slunečníků lze namontovat adaptér a připojit elektrické topení.  

PROSTOR P4

Tento slunečník je určen především na zahrady a terasy rodinných dolů a jeho hlavní předností je variabilní nastavení.

Snadné ovládání
Sériově vybaven plynovým pístem pro snazší obsluhu
Hmotnost ramen 4,75 kg
Délka ramene od 1,4 do 1,8m
LED osvětlení
Slunečník lze i na přání potisknout libovolným motivem.

Kontaktujte nás

UŠETŘÍME VÁM ČAS I PENÍZE, PORADÍME VÁM A ZODPOVÍME VAŠE DOTAZY.

Ing. Radek Kysela
Vedoucí obchodní skupiny – Čechy


radek.kysela@tkf.cz
+420 774 216 117

Gabriela Gálová
Obchodní asistentka


gabriela.galova@tkf.cz
+420 774 655 117