Partnerská sekce
Objednání na servis: +420 326 905 300
Nové objednávky: +420 326 380 300

Beach vlajky

Tento typ vlajek se stojany je moderní způsob reklamy, který je určen pro vnitřní i venkovní reklamu a vždy upoutá pozornost Vašich zákazníků. Vybírat můžete z několika velikostí i tvarů. Stožár je zhotoven z pružných a ohebných sklolaminátových dílů, je lehce přenosný, snadno sestavitelný a zachovává atributy vlajky. Vlajky dodáváme v mnoha velikostech.

Díky stožáru jsou dodávány v přenosné tašce, opatřené kapsami pro umístění vlajky a patky k upevnění stožáru. Ke stožárům je možné zakoupit různé typy stojanů, vždy záleží na druhu použití beach vlajek. Beach vlajky jsou vhodné jako reklama před Váš obchod, na různé reklamní akce, pro rychlou reklamu – prostě všude tam, kde chcete být vidět.

Reklamní a firemní vlajky zhotovujeme těch nejkvalitnějších materiálů. Jejich speciální elastická struktura zabraňuje natržení vlajky na exponovaných místech i nepřetržitém třepetání vlajky.

Beach vlajka je moderní, dynamický reklamní nosič určený pro vnitřní a venkovní reklamu, který upoutává svým tvarem pozornost. Stožár je zhotovený z pružných a ohebných  dílů z karbónových vláken. Je lehce přenosný, snadno sestavitelný a zachovává si atributy vlajky.  Svým tvarem je nepřehlédnutelný a vždy upoutá pozornost Vašich klientů. Díly stožáry jsou umístěny v přenosné tašce, opatřené kapsami na vlajky a patky na upevnění. Ke stožárům je možno koupit různé typy stojanů pro různé druhy použití do interiéru nebo exteriéru. Stožár je určen pro sportovní předváděcí akce, před obchody, pro rychlou reklamu a všude tam, kde chcete být vidět.

Reklamní (firemní) vlajky na uvedené stožáry
zhotovujeme na osnovní pleteninu z kvalitního tříosnovního polyesteru (PES) zahraniční výroby o hmotnosti cca 120 g/m2 ‐ obchodní název Polyflag. Vlajky určené do extrémního větrného prostředí zhotovujeme na osnovní pletenině o hmotnosti 120g/m2 ‐ obchodní název Polystreč. Pro oboustranný potisk je určena PES tkanina o hmotnosti 250g/m2 obchodní název Bicolor.  Tisk provádíme technologií sítotisku nebo u malých počtů vlajek digi potiskem nebo sublimací s následným vysokotlakým pařením a praním. Uvedený materiál a technologie zaručují u vlajek z materiálu Poyflag a Polystreč  100% protisk, vysokou stabilitu v povětrnosti a odolnosti proti UV záření, stálobarevnost, brilanci barevných odstínů, měkkost výrobku, snadnou údržbu a to vše za bezkonkurenční ceny.  Variabilita použitých tvarů vlajek je s ohledem na pružnost sklolaminátového stožáru nepřeberná.  Rozměr vlajek a jejich tvar je uveden v následujícím obrázku.

Kontaktujte nás

UŠETŘÍME VÁM ČAS I PENÍZE, PORADÍME VÁM A ZODPOVÍME VAŠE DOTAZY.

Ing. Radek Kysela
Vedoucí obchodní skupiny – Čechy


radek.kysela@tkf.cz
+420 774 216 117

Gabriela Gálová
Obchodní asistentka


gabriela.galova@tkf.cz
+420 774 655 117