Partnerská sekce
Servisní linka: +420 261 112 721
Nové objednávky: +420 261 112 721

HEAD ZONE

31.07.2019

HEAD ZONE

Přání zákazníka

bylo jasné! Vytvořit ucelené a dynamické řešení, které maximálně podpoří propagaci produktů HEAD na mnoha promo akcích našeho klienta. Důležitým kritériem byla v neposlední řadě vizibilita a také možnost používat veškeré eventové vybavení, určené pro prezentaci značky, jak v letním, tak v zimním období.

Naše řešení

Inspirovali jsme se plechovkami! Navrhli jsme vytvoření "HEAD zóny", tedy souhrnu našich produktů tak, aby společně vytvořily komplexní zázemí. Celou zónu jsme vybavili obřími plechovkami z nihž jsme vytvořili titánskou nafukovací vstupní bránu. Vše samozřejmě s personalizovaným potiskem. Pro zónu jsme zpracovali 3D vizualizaci společně s průletovým videem, které dokáží velice realisticky vykreslit finální podobu produktů. Abychom naplnili potřebu maximální vizibility, prosvětlili jsme ony plechovky či nafukovací stany LED technologií, což po setmění dodalo celé zóně značnou energetičnost. Očekávání jsme splnili na jedničku a máme z toho skutečně radost.

Pro našeho klienta zajišťujeme také dopravu, odbornou instalaci, profesionální čištění a skladování produktů, čímž prodlužujeme jejich životnost.

Kontaktujte nás

UŠETŘÍME VÁM ČAS I PENÍZE, PORADÍME VÁM A ZODPOVÍME VAŠE DOTAZY.

Zuzana Vanišová
Vedoucí podpory obchodního týmu


zuzana.vanisova@tkf.cz
+420 774 702 117

Miroslav Janda
Senior obchodní konzultant


miroslav.janda@tkf.cz
+420 608 553 117