Partnerská sekce
Objednání na servis: +420 326 905 300
Nové objednávky: +420 326 380 300

Rozsviťte Váš stan!

27.06.2019

Rozsviťe Vás stan pomocí NEobyčejného LED osvětlení.

Jaké jsou jeho benefity?

  • Prosvětlení plochy pod přístřeškem pro usnadnění jákekoliv práce uvnitř stanu lze jednoduše instalovat LED osvětlení ke konstrukci stanu. Učiníme tak pomocí suchých zipů které jsou součástí LED osvětlení.
  • Nástroj pro zviditelnění Vaší značky při snížené viditelnosti nebo v pozdních hodinách lze LED osvětlení využít jako nástroj ke zviditelnění Vašeho přístřešku. Učiníme tak otočením LED osvětlení k textilní střeše stanu a jednoduše pomocí suchých zipů, které jsou součástí LED osvětlení, připevníme ke konstrukci stanu.

Tým TKF

Kontaktní formulář

Nejsou vyplněny všechny povinné položky. Povinné položky jsou označeny hvězdičkou *

Beru na vědomí, že zde uvedená e-mailová adresa může být využita k zasílání obchodních sdělení o nabídkách produktů a služeb. Zároveň beru na vědomí, že souhlas se zasíláním obchodních sdělení lze kdykoli bezplatně odvolat, odkliknutím na příslušném místě v obchodním sdělení, anebo zasláním e-mailu na adresu obchod@tkf.cz.

Kliknutím na Zpracujte mi nabídku nebo Odeslat objednávku souhlasíte s obchodními podmínkami.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line (v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin), eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Kontaktujte nás

UŠETŘÍME VÁM ČAS I PENÍZE, PORADÍME VÁM A ZODPOVÍME VAŠE DOTAZY.

Ing. Radek Kysela
Vedoucí obchodní skupiny – Čechy


radek.kysela@tkf.cz
+420 774 216 117

Gabriela Gálová
Obchodní asistentka


gabriela.galova@tkf.cz
+420 774 655 117