Partnerská sekce
Objednání na servis: +420 326 905 300
Nové objednávky: +420 326 380 300

Nová řada konstrukce nůžkových stanů

25.04.2024

Inovativní design profilu konstrukce ve tvaru čtyřlístku

Tento profil je svým designem nejenom na trhu neotřelý, ale také s sebou nese řadu výhod. Je lehčí, má vysokou pevnost a zcela nový systém aretace.

Vysoká kvalita na prvním místě

Zakládáme si na spokojenosti našich zákazníků a chceme, aby naše produkty pomáhaly prezentovat značky na eventových akcích řadu let. I proto zařazujeme do našeho portfolia pouze kvalitní produkty, za kterými si stojíme. Tvar profilu nové řady konstrukcí 4Leaf zajistí vysokou pevnost konstrukce, a díky eloxované povrchové úpravě vypadá nejenom skvěle, ale také odolává škrábancům a povětrnostním podmínkám. Konstrukce 4Leaf bude tak při běžné údržbě dlouho v perfektní kondici. Navíc Vám s pravidelným servisem, čištěním či uskladněním produktů přímo u nás umíme kdykoli pomoci.

Jednoduchost díky rotačnímu aretačnímu
systému (RAS)

Je pro nás důležité inovovat naše produkty k ještě větší jednoduchosti při jejich instalaci či deinstalaci na eventových akcích. Díky novému systému aretování poloh výšky stanu se tento záměr povedl na jedničku. Jednoduše otočíte, a je to. Rotační aretační systém je převratnou novinkou na trhu s nůžkovými stany. Ke správnému zajištění polohy Vám tak postačí pouze několik vteřin. Mimo to odolné nylonové spojky na celém stanu vycházejí z našich zkušeností s tímto technickým řešením v rámci celé řady stanů Rapid. Zajišťují vysokou pevnost a odolávají i nízkým teplotám. Navíc jsou jednoduché na údržbu a snadno vyměnitelné.

Vylepšený CPS (Central Pulling System) pro dokonale napnutou střechu stanu

Vypnutá střecha stanu i po letech používání, na které se pyšní logo Vaší značky, působí vždy profesionálně. Proto je součástí řady stanů 4Leaf také systém pro opětovné dopnutí střechy CPS. Tento systém byl navíc v této řadě stanů vylepšen – celou kliku k dopnutí střechy lze nyní plně zasunout do těla konstrukce, a tak se Vám nestane, že by se klika ulomila. Navíc je toto řešení minimalističtější a estetičtější. 

4Leaf skládací barový pult

Stabilní hliníkový skládací barový pult s novým rotačním aretačním systémem (RAS). Jednoduchý na transport – součástí balení je transportní taška jak na konstrukci tak vrchní hliníkové desky stolu

Ve stejném designu profilu konstrukce 4Leaf

Modelovou řadu konstrukcí 4Leaf doplňujeme i o nový typ skládacího barového pultu ve stejném designu profilu. Na eventových akcích Vám tak budou konstrukce spolu ladit, a navíc budou obě stejně jednoduché na manipulaci a transport. Celohliníkový skládací barový pult si s sebou nese všechny benefity řady 4Leaf – rotační aretační systém (RAS), odolnost konstrukce s eloxovanou povrchovou úpravou a vysoce kvalitní nylonové spojky. Navíc lze barový pult polohovat až do tří výšek. Vrchní deska pultu je vyrobena z kvalitních hliníkových desek, které jsou jednoduše skládací. V balení najdete i transportní tašku – jak pro konstrukci pultu, tak pro vrchní desky.

Kontaktujte nás

UŠETŘÍME VÁM ČAS I PENÍZE, PORADÍME VÁM A ZODPOVÍME VAŠE DOTAZY.

Ing. Radek Kysela
Vedoucí obchodní skupiny – Čechy


radek.kysela@tkf.cz
+420 774 216 117

Gabriela Gálová
Obchodní asistentka


gabriela.galova@tkf.cz
+420 774 655 117