Partnerská sekce
Objednání na servis: +420 326 905 300
Nové objednávky: +420 326 380 300

Zimní sezóna startuje

13.12.2021


Vyberte si
zimní produkty

Objednejte nebo
nám zavolejte

Přijedeme a ukážeme
vše na místě

 
 

 
 

Produkty vhodné
pro lyžařské areály


Nůžkový stan
Rapid Extreme


Hliníková rozkládací konstrukce nůžkového stanu z řady Rapid Extreme odolává nejnáročnějším povětrnostním podmínkám. Osmihranný profil nohy o průměru až 52 mm zaručuje dobrou stabilitu. Navíc naše opláštění nepropouští vodu a má sníženou hořlavost. Push-pin systém umožňuje snadnou manipulaci a lepší bezpečnost při manipulaci s konstrukcí.


Venkovní
topení


Plyn, anebo elektřina? Plynový hříbek je klasickou cestou plynového mobilního topení. V naší nabídce naleznete nerezovou variantu s výkonem až 12 kW. Infratopení Heliosa je quartzovým infražářičem vhodným jak pro vnitřní, tak i venkovní prostory. Jedná se o ekonomickou, bezhlučnou variantu s jednoduchou instalací a obsluhou. Navíc s krytím IP X5.


Plastový nábytek
Elegance


Skládací plastový nábytek je spojením moderních technologií, vynikajících vlastností kvalitního, pevného plastu a jednoduchého designu. Velkou předností je skladnost a snadný transport.


Reklamní
oplotky


Reklamní oplotky umožňují prostor nejenom jasně a viditelně vymezit, ale zároveň dokážou díky možnosti vlastního potisku podpořit prezentaci konkrétní značky či produktu.


Banner nad
límec stanu


Banner nad límec nůžkového stanu představuje skvělou variantu pro několikanásobné zvýšení vizibility. Jedná se o jednoduché řešení, které se přichytí ke konstrukci nůžkového stanu.

Produkty vhodné
pro výuku lyžování


Ochranné
matrace


Ochranné matrace jsou praktickým prvkem, který pomůže bezpečně zajistit a ochránit kritická místa na trati. Vnitřní výplň přispívá k eliminaci zranění při nárazu. Jedná se o kvalitní materiál s možností vlastního potisku.


Vymezovací
síť


Vymezit či ohraničit? Skladné, vymezovací sítě s reflexními prvky, které podporují dobrou viditelnost v terénu, jsou jasnou volbou. Sítě jsou trvale připevněny ke kvalitním tyčím ze skelného vlákna s dlouhou životností.


Koberec na výuku
lyžování


Koberec v roli o délce až 5 metrů představuje skvělou atypickou pomůcku, díky které lze snadno natrénovat správné pozice lyží při výuce lyžování v lyžařských školkách.


 
Průjezdy


Průjezdy jsou jednoduchým výukovým prvkem pro lyžařské školy a areály. Jsou vyrobeny z odolného materiálu a snadno se s nimi manipuluje.


Slalomové
prvky


Slalomové prvky či prvky premium se staly přítelem při výuce lyžování. Najdete je u nás v různých designových provedeních, ale i ve více variantách materiálu.

Bezpečnost
na svahu


Univerzální průhledná
ochranná bočnice


Díky novému typu průhledné bočnice jednoduše předělíte prostor nůžkového stanu a vytvoříte tak oddělené zázemí, které napomáhá chránit zdraví. Bočnici je možné použít na jakýkoli typ nůžkového stanu na trhu. Můžete si vybrat variantu plné bočnice k rozdělení stanu na menší části nebo variantu polobočnice s výdejním oknem na míru. Navíc Vám můžeme nabídnout individuální úpravu šířky či výšky.


Dezinfekční
stojan


Dezinfekční stojan na nůžkový stan je chytrým, jednoduchým a univerzálním pomocníkem pro umístnění dezinfekce přímo do stojanu, který se jednoduše upevní na nohu nůžkového stanu.


Vložka pro
komfortní zázemí


Kompletní vložka do nůžkového stanu s podlahou a integrovanými okny je kompatibilní pro všechny konstrukce nůžkových stanů o rozměru 3×3 m. Lze ji použít i pro rozměr stanů 3×6 m a získat tak část uzavřeného zázemí a část otevřeného prostoru se střechou. Toto mobilní řešení je vhodné nejen pro komfortní přespání, ale také může sloužit jako zázemí pro testování nebo relax zóna.

 

Kontaktní formulář

Nejsou vyplněny všechny povinné položky. Povinné položky jsou označeny hvězdičkou *

Beru na vědomí, že zde uvedená e-mailová adresa může být využita k zasílání obchodních sdělení o nabídkách produktů a služeb. Zároveň beru na vědomí, že souhlas se zasíláním obchodních sdělení lze kdykoli bezplatně odvolat, odkliknutím na příslušném místě v obchodním sdělení, anebo zasláním e-mailu na adresu obchod@tkf.cz.

Kliknutím na Zpracujte mi nabídku nebo Odeslat objednávku souhlasíte s obchodními podmínkami.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line (v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin), eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Kontaktujte nás

UŠETŘÍME VÁM ČAS I PENÍZE, PORADÍME VÁM A ZODPOVÍME VAŠE DOTAZY.

Ing. Radek Kysela
Vedoucí obchodní skupiny – Čechy


radek.kysela@tkf.cz
+420 774 216 117

Gabriela Gálová
Obchodní asistentka


gabriela.galova@tkf.cz
+420 774 655 117