Partnerská sekce
Objednání na servis: +420 326 905 300
Nové objednávky: +420 326 380 300

Jsme v tom společně!

30.03.2020

Vážení zákazníci, přátelé,

na této stránce najdete všechny aktuální informace ohledně současné situace. Dozvíte se, jak nyní ve firmě fungujeme, jaké opatření jsme učinili, ale také jakým způsobem se snažíme pomáhat.

Prevence je pro nás důležitá!

Na obou našich pobočkách v Sulicích i Otrokovicích jsme nainstalovali dezinfekční prostředky. Snažíme se jít situaci naproti, pravidelně si mýt a dezinfikovat ruce. Pro vás, naše zákazníky, jsme centralizovali výdeje našich produktů na jedno místo, abychom omezili kontakt pouze na nevyhnutný a chránili se navzájem. V práci nosíme roušky, mnoho našich zaměstnanců, u kterých to bylo možné, pracuje z domova. Zavedením všech těchto pravidel se snažíme v maximální možné míře ochránit naše zdraví, to je na prvním místě!

Podporujeme ty, kteří nejvíce pomáhají!

V naší výrobě v Otrokovicích jsme vyčlenili část, která šije roušky. Nejdříve jsme pro ochranu ušili roušky pro naše zaměstnance, aktuálně šijeme roušky pro ty v první linii. Několik desítek roušek putuje nyní do nemocnice IKEM a další budou následovat. Naše produkty, především nůžkové stany, jsou užitečné na hraničních přechodech, nebo slouží jako zázemí pro další účely hasičů či policie.

Kromě toho jsme z naší půjčovny vyčlenili „Balíčky podpory“, které obsahují nůžkové stany 3x3m nebo 3x6 m a plastový skládací nábytek. Tyto balíčky podpory nabízíme k zapůjčení zcela zdarma, pro ty, kteří je nejvíce v aktuální situace potřebují.

Dodržujeme pravidla!

Na základě vyhlášení nouzového stavu a karanténních opatření vlády ČR, jsme se tomuto nařízení přizpůsobili v maximální možné míře. Dezinfekce, roušky, bezpečné omezení kontaktů, práce na dálku a další. Interní prostory naší firmy včetně showroomů jsou pro naše zákazníky bohužel aktuálně zavřené. Chováme se zodpovědně, protože chceme celou situaci zvládnout co nejlépe a ve zdraví.

Stále jsme tu pro vás!

I nadále jsou obě naše pobočky otevřené a naši zaměstnanci chodí do práce. Výroba stříhá a šije, obchodní tým je k dispozici online, probíhá servis i čištění produktů. Vaše zakázky Vám buď přivezou naši zaměstnanci či dopravci, anebo máte možnost si je vyzvednout na obou našich pobočkách, a to za zvýšených hygienických opatření. I když se nemůžeme potkat na dobré kávě v našich showroomech osobně, stále jsme tu pro Vás, částečně online, ale i offline.

Zvládneme to!

Našimi životy jsou eventy, outdoorové či kulturní akce, kterých jsou naše produkty již 23 let neoddělitelnou součástí. I když se na těchto akcích nemůžeme aktuálně hromadně vídat a společně si je užít, věříme, že tato situace jednou pomine a my se opět shledáme!

Pojďme dodržovat všechny opatření, pojďme být k sobě ohleduplní, pojďme si vzájemně pomoci, abychom společně tuto nelehkou situaci zvládli a opět jsme se mohli společně pobavit.


Tým TKF

Kontaktujte nás

UŠETŘÍME VÁM ČAS I PENÍZE, PORADÍME VÁM A ZODPOVÍME VAŠE DOTAZY.

Ing. Radek Kysela
Vedoucí obchodní skupiny – Čechy


radek.kysela@tkf.cz
+420 774 216 117

Gabriela Gálová
Obchodní asistentka


gabriela.galova@tkf.cz
+420 774 655 117