Košík

(S)META úspěšně zdolána

„Identifikovali jsme Vás jako našeho klíčového dodavatele. V rámci dlouhodobé spolupráce a výborných odběratelsko-dodavatelských vztazích na profesionální úrovni, si Vás dovolujeme oslovit s žádostí o provedení Eticko-sociálního auditu ve Vaší společnosti.“

Druhá největší pivovarská skupina na světě – společnost SABMiller plc.* – nám svým podnětem dala pádný důvod k tomu, abychom si v červnu 2016 nechali v naší společnosti provést etický a sociální audit SMETA realizovaný nezávislou organizací SEDEX (Member Ethical Trade Audits).

 

SMETA je celosvětově uznávaný standard používaný pro etický a sociální audit v mnoha průmyslových odvětvích (od drobných podnikatelů po řadu světových prodejců a spotřebitelských značek), který je založen na 4 hlavních principech. Standard zahrnuje problematiku životní prostředí, zdraví a bezpečnost při práci, pracovní etiku a pracovní standardy.

 

Složení etického a sociálního auditu bylo závislé na výsledcích mnoha faktorů, v nichž byla naše společnost sledována a hodnocena:

- Analýza správného a bezpečného pracovního prostředí zaměstnanců,

- Analýza ochrany zaměstnanců,

- Analýza a transparentnost podnikatelských procesů,

- Analýza etického kodexu firmy a jeho dodržování,

- Analýza plnění firemních závazků (vně i uvnitř firmy),

- Analýza ochrany životní prostředí, atd.

 

Po ukončení několikadenní návštěvy nezávislého auditora – zástupce auditorské společnosti Bureau Veritas CZ - jsme obdrželi auditorskou zprávu a certifikát.

„S radostí Vám sdělujeme, že na základě průkazných informací dostupných v době auditu a následných výsledků, je Vaše strana dodavatelského řetězce SABMiller zcela v souladu s uvedeným standardem. Děkujeme Vám za vynaložené úsilí o zlepšení dodavatelsko-odběratelských vztahů. Od tohoto okamžiku však SABMiller očekává, že budete udržovat tyto vysoké standardy i v budoucnu.“

Úspěšně složeným etickým a sociálním auditem jsme se s hrdostí zařadili mezi takové společnosti a celosvětově známé značky, jakými jsou například Kraft Foods Group, Coca Cola, Tesco nebo DELL.

 

* Na českém, slovenském trhu zastoupena značkami Pilsner Urquell, Birell, Gambrinus, Šariš, apod.

 

ReferencePřidejte se k řadě našich spokojených klientů

Outdoor Living

Trávíte rádi čas na své zahradě či terase a hledáte produkty, které vám tyto chvíle zpříjemní? Navštivte naše stránky TKF OUTDOOR LIVING.

Outdoor Living

KontaktTKF, spol. s r.o.

TKF, spol.s r.o.

Dobronická 1257 (areál VIMbau)
148 00 Praha 4

IČ: 25132644  DIČ: CZ25132644
tel.: +420 261 112 720
       +420 261 112 721
fax: +420 261 112 720

E-mail: obchod@tkf.cz

Přihlásit or Registrovat